Novinky u Motorkářova průvodce

500x500 HikerZa léta cestování jsem posbíral nějaká ta cestovatelská moudra, ale hlavně zkušenosti s různými věcmi, které taháme všichni s sebou. A jelikož se mě často někdo ptá, co si má pořídit v té či oné kategorii, rozhodl jsem se mnou doporučené věci postupně shromažďovat ve vlastním obchodě. Motorkářův průvodce vám tak nabídne vždycky jen věci, které bych si sám koupil, neb je já (a zpravidla i valná většina ostatních) považuji za nejlepší ve svém segmentu.

Začal jsem logicky zařazením těch nejdůležitějších věcí, které na cestu potřebujete. Dobré mapy Marco Polo a Freytag a Berndt s označením vyhlídkových cest, švýcarský armádní nůž Victorinox, stříbrná páska 3M a multufunkční skládací dílna do kapsy od Leathermanu. Všechno jsou to věci, které sám používám a vím, že je na ně spoleh. Nabídka Motorkářova průvodce bude dále růst, jak se mi podaří naskladnit další doporučené věci.

Na cesty se také můžete připravit studiem příběhů a doporučení těch, co už něco na cestách zažili - ke svým knihám jsem přidal i zážitky z cesty kolem světa Pavla Suchého, osvědčené Alpské motorkářské průvodce Petra Fryče a další průvodce z produkce MotoRoute.

Motorkářův průvodce nemá ambicí být obchodem, kde se budete přehrabovat stovkami výrobků pochybného původu za lákavé ceny. Jediným cílem je doporučit to, co považuji z aktuální nabídky a zkušeností za nejrozumnější koupi. Nabízet něco jiného, případně několik variant téhož, z tohoto pohledu tedy nemá příliš smysl.

Takže za kvalitním vybavením vstupte tudy...