Chyba
  • Formulář #3 neexistuje nebo není zveřejněn.

Kniha: Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním Evropou

Prebal02-2Objednávejte zde! (CZ & SK)

"Nečekejte žádný návod "Jak se stát motocestovatelem od A do Z". Jde spíše o vtipné, fejetonově laděné povídání, které vám ukáže, proč se nebát vyjet, a hlavně, že cestovat se dá i bez toho, aniž byste měli plán jako při vylodění v Normandii. Prostě jeďte a užívejte si." - říká o knize Michal Hamšík, vydavatel nejčtenějšího časopisu o cestování na motorkách MotoRoute, www.motoroute.cz.

"Je to knížka, která mi mluví z duše. Při jejím čtení mě svrběly dlaně a trpěl jsem, že mám mašinu v servisu a nemůžu hned vyrazit. Kdybych chtěl napsat knížku o motorkách, vypadala by takto..." - hodnotí knihu Aleš Poláček, autor projektu Kolama dolu - prvního a jediného českého podcastu o motorkách, www.kolamadolu.cz - zde si také můžete online poslechnout rozhovor o knize!

"Radek mi mluví z duše a navíc umí i o situacích, které, když je našinec prožívá zrovna humorné nejsou, psát s vtipem a nadhledem. Takovouto "lehkovážnou" motorkářskou literaturu by měl mít každý jezdec ve své knihovně." - říká o knize Petr Fryč, vydavatel úspěšné série knih pro motorkáře Aplský motorkářský průvodce a Hory a zatáčky.

* * * * *

Kniha vychází 5.12.2015

Na vlastních zážitcích a zkušenostech vám chci v knize vnuknout jednoduché moudro - cestování má být hlavně o radosti z objevování, přiměřeném dobrodružství a duševním pohodlí. A jen tehdy, nemáte-li podrobný plán, zmizí rázem většina důvodů se cestou stresovat a rozčilovat. Nemáte-li plán, nemůžete totiž někam nedojet. Nemůžete minout průvodcem vychvalovanou památku, nemůžete skončit ani ve špatné zemi. Naopak se vám otevře zcela nový svět kontinuálního překvapení a fascinace - a ještě budete před ostatními za dobrodruhy.

Podrobněji o knize, obsah a ukázka z knihy zde.

Formát: B6 (menší A5), 111 stran, kvalitní křídový papír, pevné desky.

Cena: 250 Kč + dopravné / 9,5 EUR + dopravné.

Vzhledem k procesní náročnosti dobírky na Slovensko zasíláme pouze oproti předem provedené platbě na slovenský účet u FIO SK - tzn. bez poplatků za zahraniční platbu.

Knížku lze objednat v mém novém eshopu ZDE!